Olimpiade

Nume şi prenumeClasaPremiulAn şcolarDisciplinaProfesorFaza
Alungulesei DianaIX AIII2012-2013Limba SpaniolăNaționalã
Stinga PaulaXI AMențiune Specială2012-2013Limba SpaniolăNaționalã
Vlad AlexandruXII DIII2012-2013Limbi ClasiceNaționalã
Popovici AdrianaVIIIPremiu Special2012-2013Limbi ClasiceNaționalã
Iosifescu RemusXII DII2012-2013LingvisticãClaudiu HorjeaNaționalã
Stelea CãtãlinaXI DIII2012-2013LingvisticãNaționalã
Pandelea DanielXI EMedalie de bronz2012-2013InformaticãIoan DumbravãNaționalã
Lovenbergel RenataXI CI2010-2011Limba francezăA. Petrea şi M. VladJudeţeană
Pop RalucaXII CII2010-2011Limba francezăL. Alexe, M. Vlad şi G. CroitoruJudeţeană
Gologan Ana-MariaX CMenţiune2010-2011Limba francezăA. Petrea şi G. CroitoruJudeţeană
Onea AndreeaIX CMenţiune2010-2011Limba francezăG. Hurghiş şi G. CroitoruJudeţeană
Spînu ArminaVIIMenţiune2010-2011Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Mureşan RalucaVIIMenţiune2010-2011Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Enescu MariaVIIIMenţiune2010-2011Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Tomescu ChristianaVIIIMenţiune2010-2011Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Milan AndreeaVIIIMenţiune2010-2011Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Banciu Ana MariaXII AI2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Botea ElenaXI AI2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Vlad RalucaX AI2010-2011Limba spaniolăJ .L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Puiu IoanaX EI2010-2011Limba spaniolăG. Croitoru şi M. NemeşJudeţeană
Hărţăgan AlexaIX AI2010-2011Limba spaniolăD. Constantin şi M. NemeşJudeţeană
Prejmerean DalminaXII AII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Somoşca GeorgianaXII AII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Şorban TimeaXII AII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Şuteu AdinaXI AII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Dobre DanielaX AII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Dinu SabrinaX AII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşJudeţeană
Botea ElenaXI AI2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşNaţională
Banciu Ana MariaXII AII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşNaţională
Şuteu AdinaXI AIII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşNaţională
Şorban TimeaXII AIII2010-2011Limba spaniolăJ. L. Vega şi M. NemeşNaţională
Suto HoriaXII BII2010-2011Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Sorea RoxanaXI BMenţiune2010-2011Limba englezăM. Doina și C. RoșcaJudeţeană
Alvirescu AdelinaXI BMenţiune2010-2011Limba englezăM. Doina și C. RoșcaJudeţeană
Blajiu AdelinaXI DMenţiune2010-2011Limba germanăLaura PetrescuJudeţeană
Tomescu ChristianaVIIIMenţiune2010-2011ChimieViviana VarticJudeţeană
Milan AndreeaVIIIMenţiune2010-2011ChimieViviana VarticJudeţeană
Pandelea DanielIX EMenţiune2010-2011ChimieViviana VarticJudeţeană
Perșoiu AdinaXI AMenţiune2010-2011ReligieGabriela BorșanJudeţeană
Pandelea DanielIX EII2010-2011InformaticăIoan DumbravăJudeţeană
Vlad AlexandruX DIII2010-2011Limba greacăMirela NazâruNaţională
Vlad AlexandruX DII2010-2011Limba greacăMirela NazâruJudeţeană
Chelemen MonicaXI CSpecial2010-2011Limba latinăMihaela GușuNaţională
Chelemen MonicaXI CII2010-2011Limba latinăMihaela GușuJudeţeană
Vlad AlexandruIX DIII2009-2010Limba greacă vecheMirela NazâruNaţională
Chelemen MonicaX CSpecial2009-2010Limba latinăMihaela GușuNaţională
Coldea RaulXII DSpecial2009-2010Limba românăSilvia AndreiNaţională
Mihai CătălinaIX DIII2009-2010Limba românăClaudiu HorjeaJudeţeană
Chelemen MonicaX CII2009-2010Limba latinăMihaela GușuJudeţeană
Gologan Ana-MariaIX CIII2009-2010Limba latinăMihaela GușuJudeţeană
Pandelea DanielVIIIII2009-2010Limba latinăCecilia ȘoșuJudeţeană
Stanciu CristianVIIIII2009-2010Limba latinăCecilia ȘoșuJudeţeană
Taflan AlinaX BMenţiune2009-2010Limba latinăCecilia ȘoșuJudeţeană
Manea AncaX BMenţiune2009-2010Limba englezăM. Doina și C. RoșcaJudeţeană
Baltariu IrinaX BMenţiune2009-2010Limba englezăM. Doina și C. RoșcaJudeţeană
Beleaua RoxanaXII DMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Dobra PaulXII DMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Kerestes RalucaXII DMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Soare AndreiXII DMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Ioana AlexXII DMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Suto HoriaXI BMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Părtuț IuliaXI BMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Morelli MariaXI BMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Târcă A.XI BMenţiune2009-2010Limba englezăM. Luca și D. MedișeanuJudeţeană
Gheța HoriaIX BMenţiune2009-2010Limba englezăDoina VasiloviciJudeţeană
Kusztura RekaIX BMenţiune2009-2010Limba englezăDoina VasiloviciJudeţeană
Puiu IoanaIX EMenţiune2009-2010Limba spaniolăG. Croitoru şi M. NemeşNaţională
Enescu MariaVIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Milan AndreeaVIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Tomescu ChristianaVIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Steinsz Maria LuizaVIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Boroș AndradaVIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Minea AlexandraVIIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Mailat DianaVIIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Mălai DespinaVIIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Onea AndreeaVIIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Pandelea DanielVIIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Șișman AnamariaVIIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Chiș Narcisa AdrinaVIIIMenţiune2009-2010Limba francezăClaudia DrăganJudeţeană
Pop RalucaXI CI2009-2010Limba francezăM. Vlad și L. AlexeJudeţeană
Lövenbergel RenataX CMenţiune2009-2010Limba francezăM. Vlad și A. PetreaJudeţeană
Lungu AndreeaX EMenţiune2009-2010Limba francezăAurora PetreaJudeţeană
Kozma AnnamariaXII CI2009-2010Limba spaniolăM. Langa și J. VegaJudeţeană
Botea AlinaX AI2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Puiu IoanaIX EII2009-2010Limba spaniolăG. Croitoru şi M. NemeşJudeţeană
Barbu AndreeaX AII2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Vlad RalucaIX AIII2009-2010Limba spaniolăJ. Vega și M. LangaJudeţeană
Suteu AdinaX AIII2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Șorban TimeeaXI AIII2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Oglan CristinaXII CIII2009-2010Limba spaniolăM. Langa și J. VegaJudeţeană
Drîngă BeatriceXII CIII2009-2010Limba spaniolăM. Langa și J. VegaJudeţeană
Dobre DanielaIX AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și J. VegaJudeţeană
Dinu SabrinaIX AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și J. VegaJudeţeană
Diamandi MihaelaXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Idomir AndreeaXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Deaconu DenisaXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Tomoiag AlexandraXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Somoşca GeorgianaXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Banciu Ana MariaXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Chiș CorinaXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Prejmerean DalminaXI AMenţiune2009-2010Limba spaniolăM. Langa și M. NemeșJudeţeană
Adam IrinaX CIII2009-2010IstorieLiviu BaciuJudeţeană
Ungurean CristinaXII EMenţiune2009-2010IstorieLiviu BaciuJudeţeană
Mailat DianaVIIIMenţiune2009-2010IstorieAdrian IliuţeanuJudeţeană
Kozma AnnamariaXII CI2009-2010FilosofieLaurențiu LucaJudeţeană
Leucă FlorinXI BII2009-2010ReligieFlorin StănescuJudeţeană
Coldea RaulXII DII2009-2010ReligieFlorin StănescuJudeţeană
Lovenbergel RenataX CIII2009-2010ReligieGabriela BorșanJudeţeană
Vlad AlexandruIX DMenţiune2009-2010ReligieGabriela BorșanJudeţeană
Gageonea AlexandruIX EMenţiune2009-2010ChimieViviana VarticJudeţeană
Pandelea DanielVIIIMenţiune2009-2010ChimieViviana VarticJudeţeană
Teodorescu ClaudiuVIIIMenţiune2009-2010ChimieViviana VarticJudeţeană
Anușca MădălinaXI CI2009-2010ȘahMugur PăștinNaţională
Dobre DanielaVIIIMenţiune2008-2009Limba românăClaudiu HorjeaJudeţeană
Stoian ElenaXI BIII2008-2009LatinăGuşu MihaelaJudeţeană
Purecel AdrianaXI BIII2008-2009LatinăGuşu MihaelaJudeţeană
Chelemen MonicaIX CIII2008-2009LatinăGuşu MihaelaJudeţeană
Lovenbergel RenataIX CII2008-2009LatinăGuşu MihaelaJudeţeană
Chelemen MonicaIX CPremiu speial2008-2009LatinăGuşu MihaelaNaţională
Şorban TimeeaX AII2008-2009SpaniolăVega J. şi Nemeş MJudeţeană
Aldea RoxanaX AIII2008-2009SpaniolăVega J. şi Nemeş MJudeţeană
Prejmerean DalniaX AMenţiune2008-2009SpaniolăVega J. şi Nemeş MJudeţeană
Istrate VladX AMenţiune2008-2009SpaniolăVega J. şi Nemeş MJudeţeană
Şorbean TimeeaX AParticipare2008-2009SpaniolăVega J. şi Nemeş MNaţională
Sânziana StoieXI DIII2007-2008Limba românăMicu V.Judeţeană
Sorina PruneanuXII EIII2007-2008Limba românăSavin NeculaiJudeţeană
Keresztes RalucaX DI2007-2008Limba englezăLuca M. şi Mihai D.Judeţeană
Dobra PaulX DII2007-2008Limba englezăLuca M. şi Mihai D.Judeţeană
Tudoran GeorgianaXI DII2007-2008Limba englezăVasilovici DoinaJudeţeană
Preda AlexandraXII DII2007-2008Limba englezăLuca M. şi Mihai D.Judeţeană
Neagă OanaXII DIII2007-2008Limba englezăLuca M. şi Mihai D.Judeţeană
Leuca FlorinIX BMenţiune2007-2008Limba englezăMedişeanu DanaJudeţeană
Baltariu IrinaIX BMenţiune2007-2008Limba englezăMedişeanu DanaJudeţeană
Voicu IoanaXI DMenţiune2007-2008Limba englezăVasilovici D. si Luca M.Judeţeană
Nicola HoraţiuXII GMenţiune2007-2008Limba englezăMedişeanu si MihaiJudeţeană
Radu SandraXII DMenţiune2007-2008Limba englezăLuca M. şi Mihai D.Judeţeană
Ene BogdanXII CI (calificat la etapa Naţională – Tg. Mureş)2007-2008IstorieAdrian IliuţeanuJudeţeană
Văduva Ştefana MihaelaXII CII2007-2008SociologieSăvescu ElenaJudeţeană
Ciordaş Alexandra MariaXII CIII2007-2008PsihologieSăvescu ElenaJudeţeană
Botei AlinaXI EIII2007-2008PsihologieLuca LaurenţiuJudeţeană
Voicu IoanaX DMenţiune2006-2007Limba englezăVasilovici D. şi Luca M.Naţională
Luţă CarlaX AMenţiune2006-2007Limba spaniolăG. Croitoru şi L. VegaNaţională
Buta CarmenX AII2006-2007Limba spaniolăG. Croitoru şi L. VegaJudeţeană
Băncilă GabrielaX AIII2006-2007Limba spaniolăG. Croitoru şi L. VegaJudeţeană
Solomon ElenaX AMenţiune2006-2007Limba spaniolăG. Croitoru şi L. VegaJudeţeană
Luţă CarlaX AMenţiune2006-2007Limba spaniolăG. Croitoru şi L. VegaJudeţeană
Voicu IoanaX DI2006-2007Limba englezăVasilovici D. şi Luca M.Judeţeană
Bularca MonicaXII DI2006-2007Limba englezăMedişeanu DanaJudeţeană
Radu SandraX DII2006-2007Limba englezăVasilovici D. şi Luca M.Judeţeană
Rizan AndreeaXII DII2006-2007Limba englezăMedişeanu DanaJudeţeană
Tudor AncaXII DIII2006-2007Limba englezăMedişeanu DanaJudeţeană
Kozma AnnamariaIX CI2006-2007IstorieIoan HalmaghiJudeţeană
Ene BogdanXI CII2006-2007IstorieAdrian IliuţeanuJudeţeană
Şofran RamonaXI CI2006-2007SociologieSăvescu ElenaJudeţeană
Botei AlinaX EII2006-2007PsihologieLuca LaurenţiuJudeţeană
Suciu AronX EIII2006-2007PsihologieLuca LaurenţiuJudeţeană
Stroe ElenaX BMenţiune2006-2007PsihologieSăvescu ElenaJudeţeană